2013 Siyah Gece Elbise Modelleri


2013 siyah gece elbisesi

2013 siyah gece elbisesi

 

Sevgili hanımlar daha ince görünmek ve kusurlarımızı kapatmak için her daim yanımızda olan ve tercih ettiğimiz renk siyahtır. Sizlerde siyahın bu özelliklerinden yararlanarak şık ve güzel görünebilirsiniz. Sezonun abiye gece elbiselerinde siyah renk oldukça sık kullanılmış.

2013 yılında markalar ve moda tasarımcıları koleksiyonlarında siyah gece elbiselerine geniş bir yer vermişler.Farklı modellerde tasarlanan siyah gece elbiselerinde dantel, parıltılı taşlar, işlemeler, simler, tül ve şifon dikkat çekiyor. Özellikle dantelin gizemi ve siyahın asaleti birleştirilerek ortaya şahane modeller çıkartılmış.

2013 siyah gece elbise modellerinde kısa ve uzun abiye elbiseler dikkat çekiyor. Kabarık etekli gece elbiseleri, balık etek modeller, tek omuz modeller, sırt dekolteli elbiseler, uzun kollu gece elbiseleri, kısa etekler ya da miniler ise diğer gece elbisesi tercihleri arasında yer alıyor.Fiyonklar ise sezonun dikkat çeken detayları arasında yer alıyor.Sizlerle 2013 siyah gece elbisesi modellerini galerimizde paylaşıyorum.

 

 

2013 Siyah Abiye Gece Elbise Modelleri:

 

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.