2013 Sarı Ayakkabılar


Limon sarısı sezonun en favori rengi, hemen hemen her koleksiyonda tasarımcılar sarı renge yer vermişler. Aslında yazla beraber bronzlaşan tenlere en yakışan renk olan sarı bu sezonda; güneş sarısından, olgun limon sarısına, hatta hafif kremsi sarılara pek çok ton olarak karşımıza çıkıyor.

Sizlerde baştan aşağı sarı giymeye cesaret edemiyorsanız aksesuarlarla sarıyı kullanabilirsiniz. Ayakkabılarda sarı rengi tercih ederek sezonun trendini yakalayabilirsiniz. Topukludan düz ayakkabılara pek çok sarı renkte ayakkabı bulunuyor. Babet sezonunda olduğumuz için babetlerde de pek çok sarı renk babet modeli bulunuyor.

 

2013 sarı ayakkabı

2013 sarı ayakkabı

 

Zarif stiletto ayakkabılardan , dolgu topuk ayakkabılara ; klasik sarı ayakkabılardan platform topuk sarı ayakkabılara pek çok modelde sarı ayakkabıyı vitrinlerde göreceğiz. Sizlerde beyaz kıyafetlerinizi sarı renkli bir ayakkabı ile tamamlayarak renklendirebilirsiniz.Ya da daha renkli görüntülere imza atabilirsiniz. Sezonun sarı renk ayakkabılarına bakmak için galerimizde resimlere bakmanız yeterli olacaktır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.