2013 Rosa Clara Gelinlik Modelleri

Dünyaca ünlü gelinlik markası Rosa Clara 2013 yılı için geniş bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor.farklı tarzlardaki modelleri ile gelin adaylarının gözlerini kamaştırıyor.

Rosa Calara gelinlikler uzun, kabarık, prenses, dar, balık etek, dantelli, helinistik ve kısa gelinlikler olarak karşımıza çıkıyor.Farklı tarzlar için farklı gelinlik modelleri tasarlayan marka kışlık ve yazlık modelleri de içeriyor.

 

2013 rosa clara gelinlik modeli.

2013 rosa clara gelinlik modeli.

 

Zarif danteller,ışıltılı taşlar , şık kemerler, fiyonlar ve farklı detaylar Rosa Clara gelinlik modellerini süslüyor.Kabarık etekler, uzun ve zarif kuyruklar, zerafetin simgesi danteller yada kışlık kumaşlarla yapılan kışlık gelinlikler, hepsi şık,hepsi güzel .

Rosa Calara gelinliklerde şifon ve saten kumaşlarda dikkat çekiyor. Drapeler, fırfırlar ve sırt dekolteleri gelinliklere farklı bir görünüm veriyor.

2013 yılında düğün yapacak olanların bu gelinlik modellerini mutlaka görmeleri gerekir. Rosa Clara gelinlik modellerini görmeden gelinlik seçmenizi önermiyorum .Sizlerle galerimizde Rosa Clara gelinlik modellerini paylaşıyorum.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.