2013 Prenses Abiye Modelleri

Katılacağınız davetlerde,balolarda ya da organizasyonlarda sizlerde prensesler gibi ya da kırmızı halının yıldızları gibi görünmek istiyorsanız kesinlikle tercih etmeniz gereken abiye elbiselerin başında prenses abiye elbiseler geliyor.

Kabarık etekli ,ışıltılı ve ışıl ışıl taşlarla bezeli olan abiye elbiseleri tercih eden bayanlar zaten birer prenses gibi görünürler.Sezonun trendi olan taçlardan ya da saç aksesuarlarından da saçlarında kullanırlarsa oldukça trend bir görünüm elde edersiniz.

 

 

2013 prenses abiye elbiseler

2013 prenses abiye elbiseler

 

Sezonun prenses abiye elbiselerini tasarlayan modacılar genel olarak modellerde straplez abiyeleri ve kolsuz görünen yine de straplez olan modelleri tercih etmişler.

2013 yılında modacılar prenses abiye elbiselerde mor, lila, pembe, pudra, beyaz, fuşya, somon , sarı ve desenli renkleri tercih etmişler.Özellikle göğüs kısmı taşlarla işlenmiş elbiseler trendler arasında yer alıyor.

Sizlerle galerimizde sezonun en trend , en güzel prenses model abiye elbiselerini paylaşıyorum.Sizler bu resimlere bakarak sezonun prenses abiye elbiseleri ile ilgili fikir edinebilirsiniz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.