2013 Prenses Abiye Elbiseler

Bayanların davetlerde ,özel günlerde ve gecelerde tercih ettikleri abiye elbise modelleri arasında yer alan kabarık eetekli olan ve prensesler gibi görünmenize sebep olan abiye elbise modelleri sezonda oldukça trend modeller arasında yer alıyor.

Özellikle mezuniyetlerde ya da balolarda giymek için uygun olan prenses abiye elbiseleri genel olrak tüm bayanlar çok beğenirler.Tabi prenses abiyeler her zaman giymek için uygun olmayacağından her bayan kolaylıkla giyinemeyebilir.Ama prenses abiyelerde modacılar her bayanın rahatlıkla tercih edeceği ve kendini prenses gibi hissedeceği modelleri tasarlıyorlar.

 

2013 prenses abiyeler

2013 prenses abiyeler

 

Prenses abiye elbiselerde pek çok farklı model ve renk bulunurken özellikle straplez modeller tercih ediliyor.Işıltılı modeller ise prenses abiyeler için adeta vazgeçilmez oluyorlar.İşlemeler ve çiçeklerde modellerin diğer detayları arasında yer alıyor.

2013 yılının prenses abiye elbiselerinde kırmızı, pembe, beyaz, yeşil, mavi,mor, siyah, pudra,turuncu ve lila renkleri dikkatleri çekiyor.Pembenin farklı tonları bulunurken ,elbiselerde bazen iki renk bir arada kullanılıyor.

Ben de sizlerle sezonun en şık ve en güzel prenses abiye elbise modellerini galerimizde paylaşıyorum.Sizler bu modellere bakarak fikir edinebilirsiniz, kendiniz için uygun olanları belirleyebilirsiniz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.