2013 Bej Rengi Abiye Modelleri

Abiye elbiselerde sezonda ter alan en trend renklerden bir tanesi de nudedir. Nude renk giyen kişiye ayrı bir hava ve zenginlik veren ve çok şık bir görünüm kazandıran zarif görünen yumuşak bir tondur. Nude ten rengine yakın pembe ve krem arasında kalan tonlara denmektedir.

Nude renk abiye elbiseler açık renkler içinde farklı bir tarz ve stil sahibi olmak isteyenlerin tercih edeceği abiye modelleridir.Özellikle parlak ve bronz tenlerin daha rahat tercih edeceği abiye elbiseler arasında nude renk abiye elbiseler gelmektedir.

Nude renk abiye elbiseler giydiğinizde ise göz makyajınızı canlı renklerle yapın ve rujunuzu mümkün olduğunca silik tutun.Ayrıca nude renk bir elbise tercih edecekseniz ten renginizden bir ton koyu ya da açık olanları tercih edin ; aksi halde soluk görünürsünüz.

 

Nude abiye 2013

Nude abiye 2013

 

Nude renk abiye elbiselerde kuyruklu modeller, fırfırlı modeller,dantelli modeller,drapeli modeller,balık etek modeller ve yırtmaçlı abiye elbiseler bulunmaktadır. Nude abiye elbiselerde farklı detaylar bulunurken bu abiye elbiseleri doğala yakın saçlarla tamamlamak gerekiyor.

2013 yılında özellikle bahar ve yaz sezonun da abiye elbiselerde nude renk abiye elbiseleri mutlaka tercih etmelisiniz. Nude renk abiye elbiselerin en şık ve en zarif modellerini sizlerle galerimizde buluşturuyorum.

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.