2013 Mini Mezuniyet Elbiseleri

Mezuniyeti kutlamak için yapılacak olan parti ya da verilecek olan baloda en güzel ve en çekici hanım olmak isteyen genç bayanlar mezuniyet gecesine en iyi şekilde hazırlanırlar.

Mezuniyet kişilerin hayatında önemli günlerden bir tanesidir ve bunun için şık olmak için hazırlanan genç bayanlardan mini elbise giymek isteyenler için modacılar bu özel gün için birbirinden şık ve birbirinden güzel modellerde mini kıyafetler hazırlamışlar.

 

Mini mezuniyet elbiseleri

Mini mezuniyet elbiseleri

 

Mezuniyet için hazırlanan mini elbiselerde farklı modeller ve çarpıcı renkler bulunuyor.İki rengin bir arada kullanıldığı elbiselerde mevcut.Elbiselerde şifon, saten, tül ve tüy detayları kullanılmış.

Mezuniyet için hazırlanan mini elbise modellerinde vücudu saran modellerin yanında , kabarık etekli modellerde bulunuyor.Renklerde ise beyaz, krem, mavi, pembe, mavi, turuncu, gri, siyah ve kırmızı kullanılmış.

Mezuniyet elbiselerinde özellikle 2013 yılı için hazırlanmış mini modelleri mini elbiselerden hoşlananlar için galerimizde bir araya getirdim.Sizler bu modellere bakarak fikir edinebilirsiniz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.