2013 Mini Abiye Elbise Modelleri


Bayanların özel günler için tercih ettikleri abiye elbiselerde modeller ve renkler farklılık gösterirken ,elbiselerde boylarda çeşitlilik göstermektedir.Özellikle bacaklarının güzelliğine güvenen bayanlar mini abiye elbiseleri tercih ederler.

Mini abiye elbiseler uzun ve düzgün,ince bacaklı bayanlarda oldukça şık ve hoş bir görüntü oluşturmaktadır.Mini abiye elbisenizi şık bir topuklu ayakkabı ile tamamladığınızda ise çekici bir görünüme kavuşacaksınız.

Sezonun mini abiye elbiselerinde tüm dikkati elbisenin boyuna çekecek olan uzun kollu ve  başka dekoltesi olamayan kıyafetler dikkat çekerken; sırt dekolteli elbiseler ya da straplez elbiselerde bulunmaktadır.

 

2013 mini abiye modeli

2013 mini abiye modeli

 

2013 mini abiye elbiselerinde ise dikkat çeken bir diğer detay ise dantelin sıklıkla mini elbiselerde kullanılması oluyor.Ayrıca kadife de mini abiye elbiselerde sıklıkla tercih ediliyor.

2013 yılının mini abiye elbiselerinde mor, kırmızı, beyaz, siyah, pembe, mürdüm ve turuncu renkleri yer alıyor.Sezonun en güzel ve en şık mini abiye elbise modellerini sizlere fikir verebilmek adına sizlerle galerimizde paylaşıyorum

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.