2013 Mini Abiye Elbise Modası


Mini abiye elbise modeli 2013

Mini abiye elbise modeli 2013

Özellikle vücuduna ve bacaklarına güvenen ve çekiciliğine çekicilik katmak isteyen bayanlar tarafından tercih edilen mini abiye elbiseler sıklıkla baloların,davetlerin ve organizasyonların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Genç ve kendini genç hisseden bayanlar  tarafından sıklıkla tercih edilen mini abiye elbise modelleri modacılar ve markalar tarafından hazırlanarak bayanların beğenisine sunuluyor.

Mini abiye elbiseler uzun ve düzgün,ince bacaklı bayanlarda oldukça şık ve hoş bir görüntü oluşturmaktadır.Mini abiye elbisenizi şık bir topuklu ayakkabı ile tamamladığınızda ise çekici bir görünüme kavuşacaksınız.

Sezonun mini abiye elbiselerinde tüm dikkati elbisenin boyuna çekecek olan uzun kollu ve  başka dekoltesi olamayan kıyafetler dikkat çekerken; sırt dekolteli elbiseler ya da straplez elbiselerde bulunmaktadır.

2013 mini abiye elbiselerinde straplez modeller, tek omuz ya da tek kol modeller, askılı modeller ,uzun kollu modeller ve kolsuz modeller bulunuyor.dantel ise dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor.

Sezonun mini abiye elbiselerinde moda tasarımcıları özellikle kırmızı, siyah, beyaz , yeşil, mavi,bej ve mor renklerini sıklıkla kullanıyorlar.Kabarık etekli mini abiyeler ise giyene ayrı bir havca veriyor.

2013 yılının en şık,en güzel ve en çekici mini abiye elbise modellerini sizlerde fikir edinebilesiniz diye galerimizde bir araya topladım.sizler bu modellere bakarak kendinize uygun mini abiye elbise modeline karar verebilirsiniz.

 Mini Abiye Elbise Modası :


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.