2013 Mezuniyet Kıyafetleri

Genç bayanlar için en önemli günlerden bir tanesi de mezuniyet törenleridir.mezuniyet için genç bayanlar günler hatta aylar öncesinden kıyafetlerine, ayakkabılarına ve saç modellerine karar vermeye çalışırlar.Bu konuda sizlere yardımcı olmak amacıyla mezuniyet kıyafetleri ya da mezuniyet ile ilgili diğer konular için çeşitli yazılar hazırlıyoruz.

Genç bayanlar için hazırlanan mezuniyet kıyafetlerinde sade ama şık modeller göze çarparken, mezuniyet kıyafetlerinde özellikle genç bayanların yaşlarını gösterecek kıyafet modelleri modacılar tarafından dikkatle hazırlanıyor.

 

2013 uzun mezuniyet elbisesi modeli

2013 uzun mezuniyet elbisesi modeli

 

Mezuniyet elbiselerinde 2013 yılında da uzun ya da kısa elbiseler hatta mini elbise modelleri yer alırken çeşitli modeller mezuniyet kıyafetleri arasında yer alıyor. Straplez modeller, uçuşan etekler ve de tek omuz modeller özellikle dikkatleri çekiyor. İlkokul ya da lise veya üniversite mezuniyetleri için ayrı ayrı mezuniyet elbiseleri modacılar tarafından özenle hazırlanmış.

Mezuniyet balolarında  2013 yılında dikkat çeken renkler arasında pembe ve beyaz bulunurken,  sarı, mor, kırmızı, siyah ve desenli renklerde ayrıca dikkatleri çekiyor.Taşlı modeller geçen yıllara oranla daha az bulunuyor.

2013 yılında mezuniyet balonuzda giyeceğiniz elbiseye karar vermeden önce galerimize  mutlaka bakmalısınız. Mezuniyet elbisenize karar vermenizde bu resimlerden biri sizlere ilham verecektir.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.