2013 Mezuniyet Elbiseleri

Genç bayanlar için önemli günlerin başında yer alan mezuniyet günleri için hazırlıklar şimdiden başladı.Mezuniyet elbisesine karar verecek olan genç bayanlar şimdiden mezuniyet partisinin ya da balosunda giyeceği kıyafet ve ayakkabıya karar vererek ; saç ve makyaj modelini belirlemek istiyorlar.

Mezuniyet için kıyafetler hazırlayan modacılar genç bayanların yaşlarına uygun kıyafetlerle çok şık ve güzel olacaklarını belirterek o gün için özel olarak sade ama şık kıyafetle tasarlıyorlar.

Mezuniyet elbisesi seçiminde dikkat edilecek bir diğer konuda mezuniyet gece mi olacak, gündüz mü? parti tarzında bir kutlama mı yapılacak? Yoksa otel salonunda bir balo mu olacak ona göre kıyafet seçmek gerekir.

 

2013 mezuniyet elbisesi

2013 mezuniyet elbisesi

 

Balo için daha gösterişli modelleri tercih ederken parti için daha sade modeller tercih edilebilir.Gündüz için saç ve makyaj farklı olacakken gece için daha abiye saç ve makyaj kullanılabilir.tabi yaşınızı da dikkate alarak tercih yapmalısınız.

2013 mezuniyet elbiselerinde uzun ya da kısa modellerin yanında önü kısa arkası uzun modeller ve mini elbiselerde bulunuyor.Farklı ve çarpıcı renklerde mezuniyet elbiselerini sizlere yardımcı olmak adına galerimizde topladım.Bu modellere bakmadan mezuniyet kıyafetinize karar vermeyin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.