2013 Mezuniyet Çanta Modelleri


Mezuniyet özellikle genç bayanlar için oldukça önemli olan bir gündür. Bu özel gün için genç hanımlar kıyafetlerini özel olarak hazırlarlar ya da seçerler. Kıyafetlerine uygun ayakkabı ve çanta modeline de karar verdikten sonra saç ve makyajlarına  karar verirler.

Mezuniyet için kıyafetinize ve ayakkabınıza uygun bir çanta seçerek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Mezuniyet balosu ya da partisi için farklı renklerde ve farklı modellerde tasarlanan çantalardan birtanesi sizin stilinize uygun olan modeldir.

 

Mezuniyet çanta modeli

Mezuniyet çanta modeli

 

Mezuniyet çanta modellerinde otantik görünümlü çantaların yanında taşlı çantalar ve saten çantalar bulunuyor. Ayrıca boncuk işlemeli çantalarda sizin için şık bir tercih olacaktır.

2013 mezuniyet için seçebileceğiniz çanta modellerinde kırmızı, mor, siyah, beyaz, bej, gri ve dore renkleri bulunuyor.İşlemeler çantaları süslüyor.

Mezuniyet geceniz için seçebileceğiniz birbirinden şık ve güzel görünen çanta modellerini sizler için galerimizde topladım.Sizler bu modellere bakarak mezuniyet çantanıza karar verebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.