2013 Mezuniyet Balosu Elbiseleri

Mezuniyet balosu özellikle genç hanımlar için önemlidir.bu özel ve önemli günde genç bayanlar güzellikleri ve şıklıkları ile göz kamaştırmak isterler.Bunun için ise kıyafet seçimlerinden makyajlarına her şey için özen gösterirler.

Mezuniyet balosunda kıyafet seçiminde önemli olan nasıl görünmek istediğinizdir.Romantik,havalı ya da gösterişli bir bayan olabilirsiniz.Bunun için elbisenizi seçip, sonrasında aksesuarlarınıza , saç modelinize ve makyajınıza karar vermelisiniz.

 

2013 mezuniyet balosu önü kısa arkası uzun elbise modeli

2013 mezuniyet balosu önü kısa arkası uzun elbise modeli

 

Mezuniyet balosu için modacılar farklı modellerde ve çeşitli renklerde elbiseler hazırlamışlar. Kabarık elbiselerden mini elbiselere pek  çok model arasında önü kısa arkası uzun modeller  dikkat çekiyor.

Mezuniyet balosu için seçeceğiniz elbiseler arasında renk olarak ise kırmızı, yeşil, siyah, pembe,mavi, turuncu, bej,fuşya ve beyaz  bulunuyor.

2013 yılının mezuniyet baloları için modacılar tarafından hazırlanan elbise modellerinin en güzel ve en şık olanlarını sizlerle galerimizde paylaşıyoruz.Bu elbiselere bakmadan mezuniyet kıyafetinize karar vermeyiniz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.