2013 Kuyruklu Abiye Modelleri


2013 kuyruklu abiye elbise  modeli

2013 kuyruklu abiye elbise modeli

Sevgili  hanımlar balo salonlarında katılacağınız özel günler ve geceler için abiye elbise tercihinizi yaparken kuyruklu abiye elbise modellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Kuyruklu abiye elbiseler ile farklı bir şıklık ve zerafet ile katıldığınız davetlerde tüm dikkatleri çekebilirsiniz. Değişik modellerde ve renklerde hazırlanan kuyruklu abiye elbiseler ile oldukça şık görünebilirsiniz.

2013 kuyruklu abiye elbise modellerinde volanlar, fırfırlar , taşlar ve dantel dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor. Modellerde çok uzun kuyruklu abiye elbiseler de bulunmakla beraber kısa kuyruklu modellerde yer alıyor.

Kuyruklu abiye elbise modellerinde değişik modeller yer alıyor.Özellikle sırt dekoltesi ve straplez modeller kuyruklu abiye elbise modellerinde bulunuyor.Tesettürlü hanımlar için de kuyruklu abiye elbiseler hazırlanmış.Ayrıca balık etek kuyruklu abiye elbiselerde oldukça şık görünüyor.

Sezonun kuyruklu abiye elbise modellerini sizlere fikir verebilmek adına galerimizde bir araya getirdim .Siziler bu modellere mutlaka bakmalısınız.

Kuyruklu Abiye Modelleri :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.