2013 Kışlık Çocuk Kıyafet Modelleri

Çocuklarımızın kış aylarında kıyafetlerinin içinde üşümemesini ,rahat ve sıcak olmalarını isteriz.Aynı zamanda güzelliklerini gölgelemeyen,şirinliklerine şirinlik katan kıyafetleri tercih ettiğimiz ise bir gerçek.

Çocuklarımızı sıcak tutacak şirin mi şirin erkek ve kız çocuk kıyafetlerini sizlere fikir verebilmek adına bir araya getirdim.Sizler bu modellere bakarak bu kışın çocuk kıyafetleri ile ilgili fikir edinebilirsiniz.

2013 kışlık çocuk kıyafetleri

Kızlar için renkli,cicili bicili elbiseler,etekler,bluzlar,kazaklar,hırkalar,pantolonlar,montlar,bunların tamamlayıcısı,taytlar,çoraplar,ve atkılarla bereler bulunurken;erkek çocukları için pantolonlar,kazaklar,montlar,ceket modelleri,sweatshirtler, gömlekler ve tamamlayıcısı atkılarla bereler bulunuyor.

Kız çocuk kıyafetlerinde pembe,kırmızı,mor,desenli,krem,gri,mavi,siyah ve kareli renkler hakim olurken ; erkek çocuk kıyafetlerinde siyah,kahve,mavi,kırmızı,turuncu ve çizgili renkler bulunuyor.

Çocuklarınızın kış aylarında sıcak,şık ve güzel görünmesi için galerimizdeki kıyafet modellerine bakmadan çocuklarınız için alış veriş yapmamanızı tavsiye ederim.Bu modeller size sezonun çocuk modası hakkında fikir verecektir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.