2013 Kısa Elbise Modelleri


2013 kısa elbise

2013 kısa elbise

 

Özellikle bacaklarına güvenen hanımların tercih ettikleri kısa elbiseler ile çekici ve hoş bir görünüme kavuşabilirsiniz. Değişik modellerde ve farklı renklerde kısa elbiseler sezonda da oldukça trend modeller arasında yer alıyor.

Kısa elbiselerde düz renk olanlar kadar desenli olan modellerde sıklıkla tercih ediliyor.Farklı modellerde kısa elbiselerini farklı ayakkabı ve aksesuarlarla tamamlayarak gündüzden geceye geçişlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kısa elbiselerde volanlar, drapeler, dantel, tüller, şifon, fiyonk ya da çiçek detayları dikkat çekiyor. Ayrıca cepler ya da fermuarlar ile elbiselere hareketlilik kazandırılıyor.

Pek çok ünlü marka ve modacı tarafından koleksiyonlarına dahil edilen kısa elbiseler sezonda hanımların beğenisini kazanıyor.Kısa elbise modellerinde ekru, beyaz, siyah, mavi, yeşil, kırmızı, somon,sarı, pembe,pudra ve mor renkleri dikkat çekiyor.

2013 kısa elbise modellerini merak edenler için galerimizde en güzel ve en şık kısa elbise modellerini topladım.Bu elbiseleri görmeden alışverişe çıkmayın.

 

2013 Kısa Elbise Modası :

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.