2013 Kırmızı Abiye Elbise Modelleri

Bayanlar için abiye elbiseler oldukça önemlidir.Özel günlerde ya da gecelerde tercih edilen abiye elbiseler ile hem şık hem de çekici olmak isteyen kadınlar için modacılar farklı modellerde ve renklerde abiye elbiseler tasarlayarak bayanların beğenisine sunuyorlar.

Abiye elbiselerde sezonda özellikle tercih edilen renklerden birisi olan kırmızı abiye elbiselerde kısadan uzuna pek çok farklı ve şık model bulunuyor.Farklı modellerde kırmızı abiye elbiselerden mutlaka  birtanesi kırmızı seven bayanlar için olacaktır.

 

Kırmızı Elbise

Kırmızı Elbise

 

Kırmızı abiye elbiselerde pullar,payetler,saten kumaşlar,şifon kumaşlar,saten kumalar ve farklı aksesuarlar kullanılmış.Özellikle altın rengi ile birleştirilen kırmızı abiye modelleri oldukça göz alıcı görünüyor.

Kırmızı abiye elbise modelleri arasında yırtmaçlı modeller,balon etek kısa abiyeler,tek kol modeller,uzun kollu abiyeler,straplez modeller,kalın askılı abiyeler ve spagetti askılı abiyeler bulunuyor.

2013 yılında modacılar tarafından tasarlanan en şık kırmızı abiye elbise modellerini sizlerle galerimizde paylaşıyorum.Sizler bu kırmızı abiyelere bakarak kırmızı abiye elbiseler ilgili fikir edinebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.