2013 Kapalı Abiye Modelleri


2013 tesettür abiye elbise modeli

2013 tesettür abiye elbise modeli

Kapalı bayanlar da özel gün ve gecelerde şıklıklarını göstermek ve güzellikleri ile bütünleşmek için abiye elbiselerden faydalanırlar.Son dönemlere kadar tesettürlü bayanlar için abiye elbise bulmak çok kolay olmuyordu, fakat son yıllarda moda tasarımcıları ve markalar tesettürlü bayanlar için birbirinden şık modellerde tesettür abiyeler hazırlayarak kapalı bayanların beğenisine sunuyorlar.

Sezon için hazırlanan kapalı abiye modellerinde farklı modeller bulunurken, renklerde oldukça şık ve çarpıcı görünüyor. Tesettür abiye modellerinde dantel, taş ve ışıltılar dikkat çeken detaylar arasında yer alırken, elbiseler ile bütünleşen eşarplar ise şıklığı tamamlamada oldukça önemli bir yer tutuyor. 2013 tesettür abiye elbise modellerinde mavi, kırmızı, beyaz, siyah, gri, yeşil , ekru, bej ve pudra renkleri trendler arasında bulunuyor.

2013 tesettür abiye elbise modelleri sezonda pek çok bayanın beğeneceği modelleri ve renkleri ile oldukça şık ve güzel görünüyorlar. Sizlerde sezonun kapalı abiye modellerini merak ediyorsanız galerimize göz atmalısınız.

 

 

Kapalı Abiye Modelleri:

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.