2013 Kapalı Abiye Elbise Modelleri


2013 tesettür abiye

2013 tesettür abiye

 

Modacılar ve markalar tesettürlü bayanları düşünerek özel günler ve geceler için oldukça şık modellerde ve renklerde abiye elbiseler hazırlayarak tesettürlü hanımların  beğenisine sunuyorlar.

Modacılar tarafından sezonda hazırlanan tesettür abiye elbiselerde özellikle uçuşan şifon kumaşlar ve hareketli modeller dikkat çekerken, dantel ise kapalı abiye elbiselerde oldukça sık kullanılıyor.Işıltılı taşlar ise kapalı abiye elbiseleri süslemeye devam ediyor.

2013 yılının kapalı abiye elbiselerinde ekru rengi özellikle dikkat çekiyor. Ekru tek başına kullanıldığı gibi pek çok renk ile bütünleşerekte kullanılıyor. Ekru dışında ise mavi, yeşil, siyah, krem, nil yeşili, kahve, hardal ve bej renkleri kullanılıyor.

Sezonun tesettür abiye elbiselerinde fırfırlar, geniş kollar, volanlar ve fiyonk detayı yer alıyor. Taşlar ise elbiselere hareketlilik kazandırıyor.

Sizlerde sezonun kapalı abiye elbise modellerini merak mı ediyorsunuz ? O halde galerimizde sizlerle buluşturduğum kapalı abiye elbise modellerini mutlaka görmelisiniz.

 

Kapalı Abiye Elbise Modelleri :

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.