2013 Kadife Abiye Elbise Modelleri

Kadife abiye elbise

Kadife abiye elbise

 

Bayanların özel günlerde ve gecelerde tercih ettikleri abiye kıyafetlerde sezonda kadife kumaşlar dikkat çekiyor.Özellikle kış sezonu için sıcacık ve yumuşacık kadife kumaşlardan hazırlanan abiye elbise modelleri ile bayanlar katılacakları davetlerde ve organizasyonlarda şıklıkları ile gözleri kamaştırırken oldukça çekici görünecekler.

Kadife kumaşların pek çoğu abiye elbiseler için uygun ve en çok kullanılan kumaşlar arasına girmeyi başarıyorlar.Sadece kadife kumaşlarda abiye elbiselerde dikişlere ve ayrıntılara dikkat etmek gerekiyor.Kadife şık görünen bir abiye modeli olabilir.Sizlerde şıklığınızı tamamlarken değişik modellerde şık abiye elbiselerden birini tercih edebilirsiniz.

Kadife abiye elbiselerde uzun kadife abiye elbiseler olduğu kadar kısa kadife abiye elbiselerde bulunmaktadır.Ayrıca kadife abiye elbiselerde dantel ise dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor.2013 kadife abiye elbiselerde bordo, yeşil,mor,kırmızı,siyah,mavi ve bej renkleri dikkat çekiyor. Sizlerde sezonun kadife abiye elbise modellerini galerimizden görebilirsiniz.

 

 

 Kadife Abiye Elbise Modelleri 2013:

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.