2013 Kabarık Mezuniyet Elbiseleri

Mezuniyet kişiler için önemli günlerinden birtanesidir ve bu özel gün için yapılacak olan baloda sizlerde kendinizi bir prenses gibi hissetmek istiyorsanız kabarık etekli elbiselerden tercih ederek şık bir seçim yapmış olursunuz.

Moda tasarımcıları mezuniyet baloları için değişik modellerde ve farklı renklerde mezuniyet elbiseleri tasarladırlar ve bu elbiseler arasında kabarık etekli elbiselerde bulunuyor.

Kabarık etekli mezuniyet elbiselerinde uçuşan şifon etekler,elbisenin kumaşından güller, fırfırlar,drapleler ve farklı şekillerde göze çarpan katlar bulunuyor.

 

2013 kabarık mezuniyet elbisesi

2013 kabarık mezuniyet elbisesi

 

Kabarık mezuniyet elbiselerinde renk seçiminde mavi, pembe, fuşya, turuncu, kırmızı, parlament mavisi ve yeşil kullanılıyor.İki rengin bir arada kullanıldığı modellerde var.

2013 yılının mezuniyet balosunda tercih edebileceğiniz kabarık mezuniyet elbisesi modellerinin en güzel olanlarını sizlerle galerimizde buluşturuyorum.Sizler bu modellere bakarak mezuniyetiniz için kabarık bir elbise seçimi yapıp yapmayacağınıza karar verebilirsiniz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.