2013 Kabarık Gelinlik Modelleri


2013 kabarık gelinlik

2013 kabarık gelinlik

gelin adayları için düğün de giyeceği gelinliğe karar vermek ve gelinliği ile mutlu ve güzel görünmek oldukça önemlidir.Genç kızlar çocukluklarından başlayarak giyecekleri gelinliklerin hayalini kurarlar , bu nedenle aslında her genç bayanın aklında bir gelinlik modeli bulunur. Pek çok genç hanım ise prenses gibi görünmek için kabarık etekli gelinlik modellerinin hayalini kurarlar.

Sezonda moda tasarımcıları ve markalar kabarık gelinlik modellerine koleksiyonlarında oldukça geniş bir yer veriyorlar. Değişik modellerde kabarık gelinlikler ise genç hanımların dikkatini çekiyor.kat kat etekleri olan kabarık etekli gelinliklerin yanında dantelli kabarık gelinlikler de bulunuyor.Ayrıca tüller ya da şifonlar kullanılarak yapılan kabarık etekli gelinliklerde bulunuyor.

2013 kabarık etekli gelinlik modellerinde straplez modeller, ince askılı modeller ve kalın askılı modeller bulunurken, parıltılı taşlar ise gelinlikleri süslemeye devam ediyor.Sizlerde 2013 yılının kabarık etekli gelinlik modellerinin en güzellerini galerimizde görebilirsiniz.

 

Kabarık Gelinlik Modelleri :

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.