2013 Jenny Packham Gelinlik Modelleri

Gelin adayları için gösteriş ve sadeliği bir araya getiren ünlü moda tasarımcısı Jenny Packham’ın 2013 yılı için hazırladığı harika gelinlik modellerini sitemizde yayınlamak istedim.

Özellikle zarif ve sade modellerden hoşlanan gelinler için harika bir koleksiyon. Bu sadeliği taşlarla ve tüllerle gösterişli bir hale getiren modacı  Jenny Packham bunu öyle güzel bir şekilde yapmış ki çok şık görünümler ortaya çıkmış.

 

Jenny Packham gelinlik

Jenny Packham gelinlik

 

Jenny Packham gelinlik modellerini başlarında taçlar bulunan modeller ile tanıttı. Bunun yanında modacı gelinliklerin omuzlarında bulunan işlemeli detaylar ve kemerler sayesinde gelinliklerde antik bir görünüm elde etmiş.

Jenny Packham sadece uzun gelinlik modellerine değil kısa gelinlik modellerine de imzasını atmış ve kısa gelinlik tercih edenler için de koleksiyonda şık modeller bulunuyor.

2013 yılında sizlerde gösterişli fakat sade görünümlü ,aynı zamanda romantik görünen bir gelinlik giymek ve böylece evlenmek istiyorsanız Jenny Packham 2013 gelinlik koleksiyonunu mutlaka görmelisiniz.Sizlerle galerimizde Jenny Packham gelinlik modellerini paylaşıyorum.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.