2013 Jenny Packham Gelinlik Koleksiyonu

Gelin adayları için en zor seçim gelinlik modeline karar vermektir ve bunun için pek çok model bakarlar.Eğer hayallerinizde romantik bir gelin olmak var ise bunun için Jenny Packham’ın hazırladığı koleksiyonu mutlaka görmelisiniz.

Jenny Packham her zaman bol ve çeşitli bir koleksiyon hazırlayan bir tasarımcı ve hazırladı koleksiyonda her kese hitap eden bir model bulmak oldukça kolay.Elbise şeklinde görünen modeller olsa da gelinlikte sadelikten hoşlananlar için mükemmel bir seçim olacaktır.

 

 

2013 Jenny Packham gelinlik

2013 Jenny Packham gelinlik

 

Jenny Packham  gelinliklerde işlemeler ve ışıltılar bulunsada ,gelinlikler genel anlamda sade ve zarif modellerden oluşuyor.Romantik görünümlü gelinliklerde helenistik dönemin izlerini de görüyoruz.Özellikle gelinliklerde kullanılan işlemeler ve aksesuarlar bu etkiyi arttırıyor.

2013 gelinleri için farklı modellerde lüks bir koleksiyon hazırlayan Jenny Packham  ,bu koleksiyon ile görenleri hayran bırakıyor.Gelinliklerde dantel ve işlemeler dikkat çekiyor.

Sizlerle galerimizde birbirinden şık ve güzel modellerde tasarlanmış Jenny Packham 2013 gelinlik koleksiyonunupaylaşıyorum.Bu modeller gelinlik seçeceklere ilham verecektir.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.