2013 Hamile Abiye Trendleri


2013 hamile abiye elbise modeli

2013 hamile abiye elbise modeli

Sevgili anne adayları sizlerde hamilelik sürecinde katılacağınız davet,parti,özel organizasyonlarda,düşün,nişan ve sünnet gibi etkinliklerde şık olmak ve güzelliğinizle anneliğin sevincini bir arada yaşamak istersiniz. Bunun farkında olan moda tasarımcıları hamile bayanlar için birbirinden şık abiye elbiseler tasarlamışlar.

2013 yılının hamile abiye trendlerinde pek çok değişik model ve renk bulunuyor.Sade abiye elbiselerden daha gösterişli olan modellere pek çok abiye elbise modelinden dilediğinizi seçerek şıklığınızı sağlayabilirsiniz.

Sezonun hamile abiye elbiselerinde dantel ön sırada yer alırken,Vücudu saran modellerde dikkat çekiyor.Anne adayları için hazırlanan abiye elbiselerde yumuşak kumaşları tercih eden modacılar abiyeleri farklı detaylarla süslüyorlar.Volanlar,şifon ve tül kumaşlar,kemerler ve taşlar ise abiye elbiselerde dikkat çekiyor.

2013 yılının hamile abiye elbise modellerinde sarı, kırmızı, mavi, beyaz, ekru, siyah, gri, yeşil, eflatun ve lila renkleri yer alıyor.Desenli kumaşlara da yer verilirken iki renk kumaşlarda gebe abiye elbiselerinde kullanılıyor.

Sizlerde 2013 yılının en güzel hamile abiye elbise modellerini merak ediyorsanız galerimizde bulunan resimleri mutlaka incelemelisiniz.

Hamile Abiye Trendleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.