2013 Gece Elbisesi Modası

2013 yılında modacılar bayanlar için gecelerde en güzel ve en şahane görüntülerini yansıtacakları gece elbiselerine imzalarını attılar.Değişik modellerde ve farklı renklerde gece elbiseleri ile bayanların beğenisini kazanmaya çalışan modacılar harika elbiseler tasarladılar.

Sezonun gece elbiselerinde mini elbiseler ve uzun elbiseler birarada bulunuyor.Her bayanın zevkine uygun modelleri tasarlayan modacılar farklı detaylarla elbisele güzellik kazandırmışlar.

Mini gece elbiselerinde ışıltılı taşlar,pullar ve payetler kullanılmış.Mini elbiselerde sırt dekoltesi, kabarık etekler ve tek kol modeller dikkat çekiyor.Renklerde ise kırmızı, siyah , gri ve tonları dikkat çekiyor.

 

2013  gece elbisesi modeli

2013 gece elbisesi modeli

 

Uzun gece elbiselerinde ise askılı modellerin yanında, straplez modeller, tek omuz modeller, kolsuz elbiseler ve boyundan bağlı elbiseler dikkat çekiyor.Uzun gece elbiselerinde taşlar, işlemeler ve payetler ise diğer detaylar arasında sayılabilir.Balık etek modellerin yanında ,kabarık eteklerde bulunan uzun  gece elbiselerinde beyaz, siyah , pembe, kırmızı bej ve nude tonları bulunuyor.

Sezonun en çok beğenilen ve en çok tercih edilen gece elbisesi modellerini görmek için galerimizde bulunan resimlere bakmalısınız.Bu resimlere bakmadan gece elbisenize karar vermeyiniz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.