2013 Gece Elbiselerinde Son Trendler

Hanımlar sezonun gece elbiseleri değişik modelleri ve göz alıcı renkleri ile dikkatleri giyenlerin üzerine çekiyor.Modeller uzunlu kısalı olarak değişirken renkler ise pastel tonlardan canlı tonlara değişiyor.

Sezonda gece elbiselerinde özellikle sırt dekoltesi dikkatleri çekerken , tek kol modeller, önü kısa arkası uzun modeller,boyundan bağlamalılar ve yırtmaçlı modeller dikkatleri çekiyor.

 

2013 gece elbisesi

2013 gece elbisesi

 

2013 yılının gece elbiseleri sadeli ve gösterişi bir arada sunan modelleri ile zarif ve şık bir görünüm elde etmek isteyen bayanlara hitap ediyor.İşlemeler,taşlar ve desenler dikkat çekiyor.

Moda tasarımcıları bayanların isteklerine ve zevklerine göre pek çok farklı modelle ve  kumaşta gece elbiselerini koleksiyonlarında bulunduruyorlar.Özellikle renklerin çeşitliliği dikkat çekiyor.Siyah , kırmızı, mavi , pudra, yeşil, gri ve  kahverengi dikkatleri çeken renklerin başında geliyor.

Hanımlar sizlerle sezonun en şahane görünen ve en yeni olan gece elbisesi modellerini galerimizde paylaşıyorum.Sizler bu modellerden yararlanarak  gece elbiselerinize karar verebilirsiniz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.