2013 Gece Elbiseleri

Bayanların özel günler  için tercih edeceği kıyafetlerin başında abiye elbiseler gelmektedir.Özellikle gece elbiseleri ilk sırakarda yer almaktadır.Farklı modellerde ve renklerde tasarlanan gece elbiseleri ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Gece elbiselerinde sezonun trendleri arasında  mini elbiseler,kısa elbiseler ve uzun elbiseler yer almaktadır.Mini elbiselerde vücudu saran modellerin yanında kabarık modellerde tercih edilmektedir.Uzun elbiselerde ise yırtmaçlı modeller, sırt dekolteliler ya da değişik detaylar dikkat çekmektedir.

 

2013 gece elbisesi modeli

2013 gece elbisesi modeli

 

Gece elbiselerinde dantel dikkatleri çeken detaylar arasında yer alırken,taşlar,işlemeler ve  drapeler ise dikkat çeken diğer detaylar arasında yer alıyor.

2013 yılının gece elbiselerinde pembe,nude, siyah, somon, dore, kırmızı, fuşya, bej rengi ve desenli renkler dikkatleri çekmektedir.Özellikle bahar ve yaz aylarında canlı renkler ve desenli gece elbiseleri ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Bizlerde Örgühobi ekibi olarak sizlere yardımcı olamak ve gece elbiseleri ile ilgili fikir vermek adına galerimizde sezonun gece elbisesi modellerini bir araya getirdik.Bu modellere bakarak gece kıyafetlerinizi seçebilirsiniz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.