2013 Etek Modelleri

Bayanların kıyafet olarak sıklıkla tercih ettikleri ve farklı şekillerde kombinledikleri etekler sezonda farklı boyları ve modelleri ile trendleri zorluyor.

Etekler mini olan maxi olana kadar çeşitli boylarda ve modellerde bulunuyor.Özellikle sezonun trendi olan kalem etekler ve peplum etekler bu sezon bayanların sıklıkla tercihleri arasında yer alacaklar.

Etekler bayanlar tarafından gündüz şıklığında olduğu kadar gece şıklığında da tercih ediliyorlar.Farklı şekillerde kombnilenerek kullanılabilmeleri eteklerin tercih sebebi oluyor.

2013 yılının dar modellerde mini etekleri olduğu gibi uzun modellerde salaş etekleri de bulunuyor.Orta boy yani diz kapağının üstünde ya da altında veya diz hizasında eteklerde bu yıl gözde modeller arasında yer alıyor.

 

2013 etekler

2013 etekler

 

Mini eteklerde dar modellerin yanında bol eteklerde özellikle genç bayanların tercihleri arasında yer alıyor.Önü kısa arkası uzun  etekler bu sezonda terini koruyor.

Sezonun etek renkleri hem çeşitlilik gösteriyor,hem de oldukça canlı renklerde etekler bulunuyor.Yeşil,bordo,siyah,gri,turuncu,sarı,somon,mürdüm,lacivert,ekoseli renkler ve desenli renklerde eteklerde tercih ediliyor.

Sizlerle galerimizde bu sezonun en şık ve en trend etek modellerini paylaşıyorum Sizler bu modellere bakarak 2013 yılının etek modası ile ilgili fikir edinebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.