2013 Emmy Ödülleri Kırmızı Halı Kıyafetleri

65. Emmy Ödülleri  kıyafet modelleri

65. Emmy Ödülleri kıyafet modelleri

Televizyon dünyasının oscarları olan 65.Emmy Ödülleri sahiplerini buldu.Los Angeles , Nokia Tiyatrosu’nda düzenlenen 65.Emmy Ödülleri töreninin sunuculuğunu CNBC-E dizisi  “How I Met Your Mother” dizisiyle tanınmış olan Neil Patrick Harris yaptı.

Törene damgasını vuran ise  dördüncü kez “en iyi komedi dizisi” ödülünü kazanan“Modern Family” dizisi ekibi oldu.En İyi Drama Dizisi ödülünü ise “Breaking Bad”dizisi aldı.

“The Newsroom” dizisinde idealist bir haber sunucusunu canlandıran Jeff Daniels, “Drama Dalında En İyi Erkek Oyuncu” ödülünü alırken; “Drama Dalında En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü, “Homeland” dizisinde sorunlu bir CIA ajanını oynayan Claire Danes  kazandı.

Komedi Dalında En İyi Senaryo Yazarı ödülünü kazanan Tina Fey, ödülünü almak için sahneye çıkarken elbisesi ayağına takıldı ve düştü. Tina Fey, apar topar ayağa kalkıp sahneye çıktı ama gecede akıllarda kalan isim oldu.

2013 65. Emmy Ödüllerinde kazanan isimler kadar kırmızı halıda ünlülerin giydikleri kıyafetlerde çok konuşuldu.Ünlü starlar kırmızı halı da adeta şıklık yarışına girmişlerdi ve gözleri güzellikleri ve şıklıkları ile kamaştırdılar.

65. Emmy Ödülleri töreninde kırmızı halı da  en çok tercih edilen renkler; siyah, kırmızı ve nude tonları oldu. İşlemeli ve saten elbiseler sıkça tercih edilirken balık etek model abiye elbiseler oldukça fazlaydı.

2013 Emmy Ödül Törenin de ünlülerin tercih ettikleri kıyafetleri yakından incelemek istiyorsanız galerimize mutlaka bakmalısınız. Bu kıyafetler abiye modasına yön verecekler.

65. Emmy Ödülleri Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.