2013 Desenli Pantolon Modelleri

Bu sezon oldukça popüler olan desenli pantolonlar önümüzde ki sezonda oldukça popüler olacaklar ve trendleri zorlayacaklar.Desenli pantolonlarda bu sezon çiçek desenliler ve geometrik desenliler ön planda olacaklar.

Değişik renkleri ve modelleri ile desenli pantolonlar sezonda da oldukça popüler olacaklar,ince kumaşların yanı sıra saten ve ipek kumaşlardan yapılanlarda oldukça çok kullanılıyor.rahat modelleri bayanların özellikle günlük pantolon tercihlerinde ön plana çıkıyor.

Desenli pantolon modeli 2013

Desenli pantolonları basit t-şörtlerle kombinleyebileceğiniz gibi,şık gömleklerle ve ceketlerle ya da uzun montlarla da kombinleyebilirsiniz. Topuklu ve sivri burun ayakkabılarla kombinlediğinizde oldukça şık bir görünüme sahip olabileceğiniz desenli pantolonlar 2013 yılında trendleri zorrlayaktır.

Desenli renkli pantolonlarını düz renk üstlerle kombinlemeye dikkat etmeniz gerekmektedir.Aksi takdirde şık yerine rüküş bir görünüm sergilersiniz.

2013 yılının en güzel renkli ,desenli pantolon modellerini galerimizde toplayarak bu pantolonlarla iligili fikir edinmenizi sağlamak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.