2013 Desenli Kısa Elbiseler


Desenli kısa elbise

Desenli kısa elbise

 

Desenlerin sezonda trendleri zorladığının farkında olan moda tasarımcıları ve markalar hanımlar için desenli renklerde kısa elbiseler hazırlayarak koleksiyonlarına dahil ediyorlar. Değişik modellerde ve farklı renklerde desenli kısa elbiseler ile sizlerde oldukça şık ve zarif görüneceksiniz.

Desenlerde özellikle çiçek desenleri dikkat çekerken pek çok farklı renkte desenler ve çiçekler elbiseleri süslüyor. Desenli kısa elbise modellerinde ise kemer detayı dikkat çekerken, kolsuz, kalın askılı, ip askılı,yarım kollu ve bebe yaka kısa desenli elbiselerden birisi sizin stilinizi yansıtacaktır.

Cıvıl cıvıl renklerde ve desenlerde desenli kısa elbiseler ile gündüzleri şık ve zarif olabilirken aksesuar ve ayakkabı tercihinizde farklılık yaparak geceleri de  çekici görünebilirsiniz.

Desenli kısa elbise modellerinde göze çarpan renkler arasında sezonun rengi beyaz ve sarı yer alıyor.Ayrıca yeşil, siyah, lacivert, mavi, pembe, pudra ,krem ve kru renkleri de bulunuyor.

2013 kısa desenli elbise modellerinin en çekici ve en güzel modellerini sizlerle galerimizde paylaşıyorum.Sizler bu modellerden fikir edinerek kısa ve desenli bir elbise alabilir ya da diktirebilirsiniz.

2013 Desenli Kısa Elbise Modası :

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.