2013 Dantel Abiye Elbise Modelleri

Abiye elbiseler bayanlar için özel günlerin vazgeçilmezleri arasında yer alırken dantel zerafeti şıklığı da sezonda yerini korumaya devam ediyor.Dantelin zarifliği ve romantizmi sezonun trendleri arasında yer alıyor.

Moda tasarımcıları tarafından hazırlanan farklı modellerde ki dantel abiye elbiseler ile sizlerde şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.Dantel abiye elbiseler ile oldukça zarif ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

2013 dantel abiye

2013 dantel abiye

 

Dantel detaylı ya da dantel abiye elbise modelleri pek çok ünlü tarafından da sıklıkla tercih ediliyor.Özellikle son yıllarda kırmızı halının vazgeçilmez modelleri arasında dantel abiye elbiseler yer alıyor.

Dantel abiye elbiselerde kuyruklu modeller,straplez modeller,kısa ya da uzun elbiseler,sırt dekolteli modeller ya da askılı abiye elbiseler  bulunuyor.Renklerde ise beyaz,ekru,krem,siyah,mavi,gri ve nude renkleri tercih ediliyor.

2013 yılının en güzel,en zarif ,en şık ve en çekici dantel abiye elbise modellerini sizlere bu konuda fikir verebilmek için sizlerle galerimizde paylaşıyorum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.