2013 Bikini Modelleri


2013 Bikini Modası

2013 Bikini Modası

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte bikini sezonu da açıldı ve yeni sezonda pek çok model bikini modacılar tarafından bayanlar için hazırlandı.2013 bikini modellerinde farklı stillere sahip bayanların stilllerine hitap eden pek çok model bulunuyor.

Retro ya da vintage denilen yüksel bek , etekli ya da büstiyer tarzı bikiniler öne çıkan trendler arasında yer alıyor.Denizci temaları da bu modellere dahil oluyor.2013 yılında bikinilerde öne çıkan bir diğer trend ise çiçek desenli modeller oluyor.Cıvıl cıvıl çiçekli bikiniler ile sizlerde sahilde canlılığı yakalayabilirsiniz.

Sezonda bir diğer bikini trendi ise seksi detaylara sahip, çamaşır havasında hazırlanmış bikiniler. Bu kininiler ile kendinizi daha seksi hissedeceksiniz. Tabi birde ten rengi olanları tercih ederseniz bu seksilik kat be kat artacaktır.Ayrıca canlı renklerde bikinilerde sezonda ön plana çıkıyor. 80’li yılların etkisi bu sezon bikinilerde fazlasıyla hissediliyor.

Bikinilerde mavi ve yeşil tonlarını tercih ederek sezonun trendini yakalayabilirsiniz. Tabi farklı bir bikini istiyorsanız fiyonklu modelleri tercih edebilirsiniz.Bronz tenlerde vazgeçilmez modellerden birisi ise parlak bikiniler oluyor.Özellikle dore bu yazın favorisi.

2013 yılının bikini modası  ile ilgili fikir edinmek ve bikinilerinizi sezonun modellerinden seçmek istiyorsanız alışverişe başlamadan önce galerimizde bulunan resimleri incelemelisiniz.

2013 Bikini Örnekleri:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.