2013 Beyaz Elbiseler


2013 beyaz elbise

2013 beyaz elbise

 

Sezonda beyaz modası tüm her kıyafette ve aksesuarda yer alırken, özellikle bayan elbiselerde beyaz sıklıkla tercih edilen ve trend olan renkler arasında yer alıyor.Değişik modellerde beyaz elbiseler ile sizlerde sezonun en şık ve güzel hanımları arasında yer alabilirsiniz.

Pek çok marka ve modacı beyaz elbise modellerini koleksiyonlarına dahil ederek sezonun trendlerini takip etmek isteyen hanımların beğenisini kazanıyor.

2013 beyaz elbise modellerinde salaş modeller, sırt dekolteli modeller, vücudu saram modeller bulunuyor. Yalnız hanımlar özellikle beyaz elbise giyerken vücut hatlarınıza uygun olan modelleri tercih etmeye ayrıca özen göstermelisiniz.

Sezonun beyaz elbise modellerinde dantelin yanında düğmeler, metal detaylar ve fermuarlar da elbiseler ayrı bir hava ve hareketlilik katıyor. Ayrıca farklı renklerde parçalarda elbiselere hareket kazandırıyor.

2013 beyaz elbiseleri sizlerde galerimizde görerek sizin için uygun olan modellere karar vererek bir beyaz elbise satın alabilir ya da diktirebilirsiniz.

 2013 Beyaz Elbise Örnekleri :


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.