2013 Beyaz Elbise Modelleri


2013 beyaz elbise modeli

2013 beyaz elbise modeli

Sezonda beyaz modası tüm her kıyafette ve aksesuarda yer alırken, özellikle bayan elbiselerde beyaz sıklıkla tercih edilen ve trend olan renkler arasında yer alıyor.Değişik modellerde beyaz elbiseler ile sizlerde sezonun en şık ve güzel hanımları arasında yer alabilirsiniz.

Pek çok marka ve modacı beyaz elbise modellerini koleksiyonlarına dahil ederek sezonun trendlerini takip ediyorlar ve bayanların beğenisini kazanıyorlar.Tamamen beyaz olan elbiselerde dantel ve metaller ile elbiselere hareketlilik kazandırılıyor.

2013 beyaz elbise modellerinde gömlek elbise modellerinin yanında uzun modellerde beyaz elbiseler ile kısa beyaz elbiseler de bulunuyor. Ayrıca yırtmaçlı modellerde beyaz elbiseler, dantelli beyaz elbiseler, fırfırlı beyaz elbiseler kollu ve yarım kollu beyaz elbiseler sezonda yer alan modeller arasında yer alıyor.

Sezonun beyaz elbise modellerinde dantelin yanında düğmeler, metal detaylar ve fermuarlar da elbiseler ayrı bir hava ve hareketlilik katıyor. Ayrıca beyaz elbisenizi gündüzden geceye geçişlerde aksesuar değişikliği ile kullanabilirsiniz.

2013 beyaz elbise modellerinin en şık ve en güzel olanlarını sizlerle galerimizde buluşturuyorum.Sizler bu modellerden beğendiklerinizi belirleyerek satın alabilir ya da diktirebilirsiniz.

2013 Beyaz Elbiseler :


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.