2013 Bayramlık Yazlık Elbise Modelleri


2013 bayramlık yazlık elbise

2013 bayramlık yazlık elbise

 

 

2013 Ramazan Bayramı için önümüzde bir iki gün gibi sayılı günler kaldığından , özellikle biz hanımları bayram şıklığı telaşı sardı ve bu yıl bayramın sıvcaklarla bir arada olması da bayanlarda tiril tiril yazlık elbiseler ile bayram şıklığı yaşama isteğini oluşturdu.Değişik modellerde ve çarpıcı renklerde yazlşık bayramlık elbiseler ile siz hanımlar şıklığız ile göz kamaştırabilirsiniz.

Bayanlar için modacılar tarafından bayram için değişik modellerde ve renklerde uzun ya da kısa yazlık elbiseler tasarlanarak hanımların beğenisine sunuldu.Sizlerde bayram boyunca elbiselerinizle yapacağınız kombinler işle gözleri kamaştırabilirsiniz. Bayramlık yazlık elbise modellerinde  yeşil, mavi,mint,kırmızı,beyaz, ekru, siyah , mavi ve desenli renkler yer alıyor.

2013 Ramazan Bayramı yazlık elbise modellerinde asimetrik modeller, uzun elbiseler, kısa elbiseler yada diz hizası şık elbiseler bulunuyor.Sizlerde sezonun yazlık bayramılık elbise modelelrini galerimizde görerek fikir edinebilir ve şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Bayramlık Yazlık Elbise Modelleri :

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.