2013 Bayan Takımları

Bayanlar özellikle değişik modellerde pantolon ceket takımları günün değişik zamanlarında değişlik şekillerde kombinleyerek kullanabilirler.Pantolon ceket kombinleri bayanlar için özellikle pantolon sevenler için vazgeçilmez kıyafetler arasında yer almaktadır.

2013 yılında moda tasarımcıları bayanlar için birbirinden şık modellerde pantolon ceket bayan takım modellerine imza atarak sezonda da bayanların takım elbise  tercihlerine yön vermişler.sadece erkeklerin değil bayanlarında şıklıklarını takım elbiseler ile tamamlamaya devam edecekleri böylece belli olmuş oluyor.

Sezonda da trendler arasında yer alan bayan takımlar değişik modelleri ve renkleri ile bayanlar tarafından sıklıkla tercih edileceklerdir.Özellikle çalışan kadınlar için takımlar bayanların en çok tercih ettiği kıyafetler arasında yer almaktadır.

 

2013 bayan takım modeli

 

Sezonun takım modellerinde siyah,gri,beyaz,bej,kahve ve mavi renkleri dikkat çekiyor.Takım elbiselerinizi bluz ya da gömleklerle kombinleyerek kullanabilirsiniz.Bazen spor modellerde takım elbiseleri bazen klasik modellerde takım elbiseleri tercih edebilirsiniz.

Sizlerle 2013 yılının en şık bayan ceket pantolondan oluşan takım elbise modellerini galerimizde paylaşıyorum.Sizler bu modellere bakarak bayan takımları ile ilgili fikir edinebilirsiniz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.