2013 Bayan Çizme Modelleri


Bayanlar için kış aylarının vazgeçilmez ayakkabı modelleri arasında yer alan çizmeler değişik kıyafetlerle ,farklı şekillerde kombinlenerek kullanılıyor ve biz bayanları soğuktan korurken, şıklıklarını tamamlamaya da yardımcı oluyorlar.

Bayan çizme modellerinde deriler,süet çizmeler veya değişik görünen farklı çizmeler bulunuyor.bacağı tam saran çizme modellerinin yanında bol çizmelerde bayanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.Topuklu çizmeler ya da düz çizmeler farklı zamanlar için kullanılıyor.

 

2013 bayan çizme modeli

 

2013 yılının çizme modellerinde tokalar,kürkler,bağcıklar,dolgu topuklar,ipler,fermuarlar ve diz üstü modeller dikkat çekiyor.Siyah,kırmızı,kahve,krem ,bej,vizon ve jean rengi çizmeler sezonun çizme renkleri arasında yer alıyor.

Çizmelerinizi etek ya da  elbiselerinizle kombinleyebilirsiniz. Kotlarınızla,pantolonlarınızla  veya taytlarınızla kullanabilirsiniz.Değişik şekillerde kombinlediğinizde çizmeleriniz her defasında farklı görünecektir.

2013 yılının en güzel ve en şık çizme modellerini galerimizde sizlerle buluşturuyorum.Sizler bu çizme modellerine bakarak kendiniz için çizme seçiminde fikir edinebilirsiniz.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.