2013 Bayan Bot Modelleri


Bayanlar için ayakkabının önemi ve yeri tartışılmaz bir gerçektir ve her bayan değişik zamanlarda değişik kıyafetlerle farklı ayakkabılar giymekten hoşlanırlar.Özellikle kış aylarında botlar,çizmeler ve ayakkabılar daha da farklı bir önem kazanır.Hem şık ,hem sıcak ,hem de rahat ve konforlu ayakkabılar bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilirler.

2013 yılında bayanlar tarafından değişik modellerde botlar kullanılmaya ve şıklıklarını tamamlamaya devam edecekler.Moda tasarımcıları bayanlar için  farklı modellerde botlara imza atmışlar.Kısa ya da uzun botlar farklı şekillerde kombinlenerek kullanılabilirler.

 

2013 bayan bot modeli

 

Sezonun bot modellerinde zımbalar,ucu metal olanlar, işlemeliler,kürklü olanlar,burnu açık botlar ve kemerli ya da sade botlarda bulunuyor.Bazı botlarda fermuarlar kullanılırken bazı botlarda ise bağcıklar kullanılmaktadır.

2013 yılında bayan bot modellerinde olmazsa olmaz renk her kıyafetle kullanılabilen siyah olarak zirvede ki yerini koruyor.Diğer renkler arasında pembe,kahve ,vizon,hardal ve bej renkleri bulunuyor.

Sizlerle 2013 yılının en çok beğenilecek ve  en şık olan bot modellerini galerimizde buluşturuyorum.Topuklu ya da düz ama  sezonun bot modelleri birbirinden şık görünüyorlar.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.