2013 Bayan Bileklik Modelleri


Bileklik modeli

Bileklik modeli

Hanımlar elbette takıları severek kullanırız ve şıklığımızı değişik takılarla tamamlarız .Takılar arasında bileklikler ise pek çok hanımın severek ve beğenerek kullandığı aksesuarlar arasında yer alıyor.

Sezonda altın sarısı imitasyon olarak tasarlanmış rengarenk taşlarla süslenmiş bileklikler çok ilgi çekici görünüyor ve bayanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Beyaz ve siyah olarak hazırlanan ve çiçek desenlerinin ortalarına birer inci yerleştirilmiş bilezik modeli de oldukça şık görünüyor ve severek kullanılacak bir model.

Denizci çapası ve love yazılı beyaz ve  turkuaz renklerinde saç örgülü bileklik oldukça modern ve şık görünüyor ve  spor kombinlerinizde tercih edebilirsiniz.

Gül şeklinde taşlarla süslenmiş, altın sarısı  bileklik ise oldukça zarif görüntüsü ile sizlerinde beğenisini kazanacaktır.

Gümüş renkli ,gümüş taşlı ve renkli bilezikleri toplu olarak takabileceğiniz gibi tek tek ya da bir kaçını bir arada da kullanabilirsiniz.

Sevgili hanımlar sezonun bayan bileklik modellerini daha detaylı incelemek ve aksesuar seçiminiz için fikir edinmek istiyorsanız galerimizde bulunan bileklik modellerini mutlaka incelemelisiniz.

 Bayan Bileklik Modelleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.