2013 Balık Etek Gelinlik Modelleri

Gelinlikler gelinler hatta bayanlar için her zaman çok önemlidir ve vazgeçilmezdir.gelinlik görüp, bakmayan kadın yoktur diyebiliriz.Kadınlar ne zaman olursa olsun her zaman gelinlik modellerine ilgi duyarlar.Tabi gelin olurken bu ilgi doğal olarak fazlası ile artabilir.

Gelinlik modelleri arasında 2013 yılında trend olan modeller arasında yer alan balık etek gelinlikler özellikle ince ve düzgün vücut yapısına ve uzun boya sahip bayanlar için ideal bir seçim olacaktır.

 

Balık etekli gelinlik modeli

Balık etekli gelinlik modeli

 

Pek çok modacının gelinlik koleksiyonunda yer verdiği balık etek gelinlik modellerinde dikkat çeken detaylar arasında drapeler,işlemeler,danteller,fırfırlar ve volanlar bulunuyor.

2013 yılında sizlerde düğün yapmayı düşünüyorsanız balık etek gelinlik modellerinden birini tercih edebilirsiniz.balık etek gelinlikler asil ve zarif bir görünüm sergilemek isteyen gelin adayları için ideal bir seçim olacaktır.

Sizlerle galerimizde 2013 yılının en şık,en güzel balık etek gelinlik modellerini paylaşıyorum.Sizler bu modellere bakarak balık model gelinliklerle ilgili fikir edinebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.