2013 Anne ve Kaynana Abiye Elbise Modelleri


2013 anne,kaynana abiye elbise

2013 anne,kaynana abiye elbise

 

Anneler kızlarının ya da oğullarının düğününde ki en önemli kişilerdir ve bu özel gün için hem gelinin annesi hem damadın annesi hem anne hem kayınvalide olduklarından dolayı her ikisi içinde kıyafet seçimi oldukça önemlidir.Bizlerde sezonun en güzel anne ve kaynana abiye elbise modellerini sizler için bir araya topladık.Özellikle daha genç anne ve kaynanalar için modacılar tarafından hazırlanan bu abiye elbise modellerini çok beğeneceksiniz.

2013 Anne ve kaynana abiye elbise modellerinde tüller, şifonlar ve saten önemli bir yer tutarken, volanlar , danteller ve parıltılı taşlar da dikkat çekiyor. Kayınvalide ve anne abiye elbise modellerinde sezonda mor, siyah, gri, yeşil, açık mavi, mavi, pudra,gül kurusu, su yeşili ve nude renkleri dikkat çekiyor.Sizler sevgili çocuğunuzun bu özel gününde  giyeceğiniz abiye elbisenizi şık bir topuz ve makyaj ile tamamlayarak günün en şık ve zarif hanımı olabilirsiniz.

Sezon için hazırlanan birbirinden şık ve zarif modellerde anne ve kaynana abiye elbise modellerini sizler için galerimizde bir araya getiridik, sizler bu modellerden fikir alarak kendi abiyenizi satın alabilir ya da diktirebilirsiniz.

 

Anne ve Kayınvalide Abiye Elbise Modelleri :

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.