2013 Akay Gelinlik Modelleri


Akay gelinlik örneği

Akay gelinlik örneği

Gelinlik genç kızların hayatının en önemli günlerinden biri olan düğün gününde giydikleri ve genellikle bir ömür boyu hatırladıkları kıyafet olarak oldukça önemli bir yere sahiptir. Farklı modellerde gelinliklerden gelin adayları dilediklerini seçerek şıklıklarını ve güzelliklerini vurguluyorlar ve pek çok ünlü gelinlik markası da genç hanımların beğenisini kazanmak için her sezon yeni modeller hazırlıyor. Bu markaların başında olan isimlerden Akay Gelinlik te genç bayanlar için oldukça şık gelinlikleri sezonda hazırlamışlar.

Türkiye’ nin önde gelen gelinlik markalarından olan Akay Gelinlik sezon için oldukça şık modellerde gelinlikleri hazırlayarak genç hanımların beğenisine sunuyor.  Akay Gelinliğin 2013 yılı için hazırladığı koleksiyonda her hanımın zevkine hitap edebilecek gelinlik modelleri bulunuyor.  Gelinliklerde dantel zerafeti göze çarparken, kabarık etekli modellerin yanında balık etek modeller, kuyruklu gelinlikler ve düz model gelinliklerde bulunuyor.

2013 Akay Gelinlik koleksiyonu görülmeye değer modelleri ile tüm hanımların dikkatini çekiyor. Sizlerde Akay gelinlik modellerini merak ediyorsanız sezonun en trend Akay gelinlik modellerinin bulunduğu galerimizi ziyaret etmelisiniz.

 

2013 Akay Gelinlik Örnekleri :

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.