2013 Abiye Kombin Önerileri


Abiye kombin

Abiye kombin

Sevgili hanımlar düğün , davet ve organizasyonlarda sizlerde abiye şıklığınızla göz kamaştırmak istiyorsanız değişik modellerde ve kombinlerde sizlerle paylaşacağım abiye kombin önerilerinden faydalanabilirsiniz.

Sezonda abiye kombinlerde ilk sırayı kırmızılar çekiyor, diyebilirim. Çekiciliğin simgesi olan kırmızı elbiseyi kırmızı ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz.

Pastel tonlarda abiye kıyafetlerini kendi tonlarında ayakkabı ve aksesuarlarla tamamlayabileceğiniz gibi ışıltılı tonlarda ayakkabılarla ya da dore tonlarında aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz.

Pembe abiye elbisenizi ise yine pembe ayakkabı ve çanta ile tamamlayabilirsiniz, ayrıca pembe aksesuarlarla rpmantik bir şıklık elde edebilirsiniz.

Sezonun trend renklerinden yeşil abiye elbisenizi ise yeşillerle tamamlamanız mümkün. Asalaetin rengi mor ise yine mor renk ya da gümüş ile tamamlanarak oldukça hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Değişik abiye elbiselerini değişik renklerde ayakkabı , çanta ve aksesuarla tamamlayarak oldukça şık ve güzel görünmek için galerimizde bulunan resimleri inceleyiniz.

Abiye Kombin Önerileri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.