2013-2014 Uzun Kollu Abiye Elbise Modelleri

2013 -2014 uzun kollu abiye elbise

2013 -2014 uzun kollu abiye elbise

 

Özel günlerin ve gecelerin vazgeçilmez kıyafetlerinden olan abiye elbiselerde pek çok model ve çeşit bulunurken , her bayanın stiline uygun abiye elbise modelini ve rengini seçmesine olanak sağlayan geniş yelpaze içerisinde uzun kollu abiye elbiseler oldukça geniş bir yer tutuyor.

Uzun kollu abiye elbise modelleri bu sezon ve önümüzde ki sezonda trendleri zorlayan modeller arasında yer alacak .Sahip oldukları çarpıcı modeller bir o kadar da çarpıcı olan renklerle daha çok vurgulanıyor. uzun kollu abiye elbiselerde kullanılan zarif dekolteler ve farklı ayrıntılar elbiselere ayrı bir güzellik katıyor.

Uzun kollu abiye elbiselerde göğüs ve sırt dekoltesinin yanında , şık işlemeler, dantelin büyüleyici zerafeti ve seksapalitesi, parıltılı ışıl ışıl taşlar ve kemerler elbiseler hareketlilik kazandırıyor.

2013-2014 uzun kollu abiye elbise modellerinde mavinin tonlarında çarpıcı modellerde elbiseler, kırmızı ve tonlarının yansıdığı ateş gibi abiye elbiselerin yanında nude, gri, pudra, siyah, pudra ve ekru renklerinde abiye elbiseler yer alıyor.

Sizlerde 2013-2014 uzun kollu abiye gece elbisesi modellerini merak ediyorsanız fikir edinebilmek adına galerimize bakmalısınız.

 Uzun Kollu Abiye Elbise Modelleri 2013-2014 :

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.