2013-2014 Maxi Etek Kombinleri


Maxi etek kombin modeli 2014

Maxi etek kombin modeli 2014

 

Uzun etekler nihayet sezonda daha eğlenceli,daha şık ve daha modern tasarımları ile karşımıza çıkıyorlar.Geçen sezonun devamında bu sezonda modern görünümlü  uzun etekler trendleri zorlayacak.

Maxi etek kombin modellerinde ise şık bluzlar, şık gömlekler, dikkat çeken atletler,badiler ve tişörtler kullanılırken, blazerler ve hırkalar ise kombinlere eşlik ediyor.

Boyu topuklarınıza kadar uzanan maksi etekleri gündüzleri daha çok sade ve düz üstlerle ve ayakkabılarla kullanmanızı  öneriyoruz. Eğer gece kullanacaksanız şık üstler ve gösterişli ayakkabı ve kasesuarlarla maxi eteklerinizi kombinlemenizi öneririz.

Maxi eteğinizi kombinlerken aksesuar olarak ince yada kalın kemerleri, iri taşlı ve uzun kolyeler i rahatlıkla kullanabilirsiniz. Maxi etek kombinlerinde spor ayakkabıdan stilettoya pek çok model ayakkabıdan birini tercih edebilirsiniz.

Maxi etekler sezonun en trend parçaları arasında düz renkler kadar floral desenli ve desenli maxi eteklerde sezonda trendler arasında yer alıyor.sezonun en şık maxi etek kombin modellerini sizlerle galerimizde paylaşıyorum. Kombininizi yapmadan önce galerimizi incelemelisiniz.

 

2013-2014 Maxi Etek Kombin Modelleri:

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.