19. Bölüm Kaçak Gelinler Dizi Kıyafetleri


Kaçak Gelinler 19.bölümde giyilenler

Kaçak Gelinler 19.bölümde giyilenler

Ekranların fenomen dizilerinden olan Kaçak Gelinler her Çarşamba akşamı TV 8 ekranlarında seyircisi ile buluşmaya devam ediyor. Kaçak Gelinler dizi kıyafetleri dizi modasına yön veren kıyafetlerin başında geliyor. Özellikle Selin Şekerci’nin canlandırdığı Şebnem kıyafetleri genç kızlar tarafından yakından takip edilen stillerden birtanesi.

Kaçak Gelinler 19. bölüm kıyafetleri de diğer bölümler kadar dikkat çekecektir. Dizide konuk oyucu olacak olan Alp Kırşan ile heyecanlı dakikaların bizleri beklediği Kaçak Gelinler şıklıkları ile de göz kamaştıracak kahramanlarımız ile evlerimize konuk olacaklar.

Şebnem ile Selim arasında ki buzlar bir türlü erimezken Selim  Şebnem’den vazgeçmeyecek olsa da Şebnem Selim’i kendinden soğutmak için çabalarken bakalım  neler olacak? Asi kızımız Şebnem şıklığı ve stili ile beğenileri kazanmaya devam edecek mi?Kainat şıklığını zerafeti ile bütünlerken ,Almila rahat ,konforlu ve şık giyinmeyi sürdürecek.Kaçak Gelinler kıyafetleri ve markaları sitemizde sizlerle buluşmaya devam edecek.

Kaçak Gelinler 19. Bölüm Kıyafet Markaları:

Kaçak Gelinler Kainat’ın  spor yaparken giydiği gri tişörtü Bershka.

Kaçak Gelinler Şebnem’i spor yaparken giydiği pembe/turuncu tişörtü ve siyah taytı Bershka.

Kaçak Gelinler Şebnem’in beyaz tişörtü ve siyah pantolonu Bershka.

Kaçak Gelinler Kainat’ın montu Vero Moda.

Kaçak Gelinler 19. Bölüm Dizi Kıyafetleri:

Kaçak Gelinler 19.bölüm Şebnem'in deri ceketi ,pantolonu ve Şebnem'in siyah atkı,bere takımı,pantolonu,deri ceketi ve beyaz tişörtü Kaçak Gelinler 19.bölüm Kainat'ın montu,çantası ve Can'ın kazağı Kaçak Gelinler 19.bölüm Kainat'ın yeşil bluzu,kolyesi ve montu Kaçak Gelinler 19.bölüm Özgür'ün beyaz montu Kaçak Gelinler 19.bölüm Şebnem'in çiçekli elbisesi,tüylü yeleği ve Selim'in hırkası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.