Yağmurdan Kaçarken Dizisi Oyuncuları


 

Yağmurdan Kaçarken

Yağmurdan Kaçarken

Yağmurdan Kaçarken dizisi ekranlarda izleyicisi ile buluştuğu gündem itibaren her gün daha fazla dikkatleri çekiyor.Özellikle  biskolata erkeği Carlos Martin hayranları diziyi büyük bir keyifle izliyorlar.

Yağmurdan Kaçarken dizisinin senaryosunu ve yönetmenliğini Tayfun Güneyer yapıyor. Dizisinin yapımcısı ise Ali Gündoğu ve yapım şirketi Süreç Film.

Annesi İspanyol, babası Türk çok yakışıklı ve çapkın bir gencin, Carlos Yılmaz’ın hikayesini anlatan dizi de fotoğrafçı Carlos Yılmaz karakterini, ilk dizi projesi olan Carlos Martin canlandırıyor. Yılmaz’ın üvey annesini ise Ebru Şancı oynuyor. Ayrıca dizide, Ayça Erturan, Ezgi Asaroğlu, Furkan Andıç, Ali Ersan Duru, Kazım Akşar, Enise Ütük ve Serkan Şenalp de yer alıyor.

Carlos Martin -Carlos Yılmaz :

 

Carlos Martin, Carlos Yılmaz

Carlos Martin, Carlos Yılmaz

 

Carlos Yılmaz otuzlu yaşlarda  yakışıklı, bekar ve bekar olmaktan mutlu bir fotoğrafçıdır. Ailesinin ve yakın çevresinin üzerinde sürekli kurduğu evlenme baskısından uzun zamandır kaçmakta, evlenmeyi kesinlikle düşünmemektedir. Günün birinde hayatına İdil’in girmesiyle, bugüne kadar verdiği kararları sorgulamaya başlayacak olan Carlos Yılmaz, hayatında ilk defa aşk ve evlilikle ilgili düşünmeden bir karar verecek ve bu karar hayatını geri dönülemez şekilde değiştirecektir.

 

Ezgi Asaroğlu-İdil:

Ezgi Asaroğlu,İdil

Ezgi Asaroğlu,İdil

Hayat dolu, yerinde duramayan, eğlenceli bir kız olan İdil, güzel olduğu kadar gizemlidir de. Büyük bir tesadüf eseri, bir gece yolu Carlos Yılmaz ile kesişince, hiç beklenmedik bir biçimde aşık olur. Hayatla ilgili aldığı kararlar neticesinde bu aşkın peşini bırakmaya kararlı olsa da, planların zaten bozulmak için yapıldığına karar verip kalbinin sesini dinlemeyi seçecektir. Zaman içinde İdil’in hayatını neden bu kadar çok değiştirmek istediğini öğreneceğiz.

Ayça Erturan – Lidya:

Ayça Erturan,Lidya

Ayça Erturan,Lidya

 

 

 

Moda tasarımcısı ve Carlos Yılmaz’ın kapı komşusu olan Lidya’nın sevgilisi Harun ile yıllardır süren bir ilişkisi vardır. Sevgilisinden artık evlenme teklifi alacağını düşünen Lidya, sevgilisinin doğum gününde ona çok özel bir sürpriz hazırlar fakat asıl sürprizi kendi yaşar.Çok güvendiği sevgilisinin bir süredir onu aldattığını öğrenir ve bu onda büyük bir travmanın başlangıcı olur.

Ali Ersan Duru – Korkmaz:

Ali Ersan Duru, Korkmaz

Ali Ersan Duru, Korkmaz

 

 

 

Carlos Yılmaz’ın babası Şerif’in, ilk eşinden olan abisidir. Spor hocası olan Korkmaz çok sevdiği karısı Aynur ile çok mutludur ve 5 yıldır evlidir. Altı ay önce baba olan Korkmaz, babalığa alışmaya çalışmaktadır.

 Enise Ütük – Aynur:

 

Enise Ütük, Aynur

Enise Ütük, Aynur

 

 

 

 

Korkmaz’ın karısıdır. Bir havayolu firmasında kabin memuru olarak çalışıyor. Yeni anne oldu. Anneliğe alışmaya çalışıyor. Eşini seven, mutlu bir kadın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.