Tolga Sarıtaş Resimleri ve Biyografisi


Tolga Sarıtaş -Güneşin KızlarıBaşarılı oyunculuğu ve renkli gözleriyle izleyicilerin dikkatini çeken Tolga Sarıtaş şöhret basamaklarını hızla çıkmaya devam ediyor,Tolga Sarıtaş hakkında tüm ayrıntıları yazımızda bulabilirsiniz.

1 Ocak 1991 tarihinde İstanbul’da doğan aktif kariyerine 2009 tarihinde başlayan Tolga Sarıtaş, 2009 – 2015 tarihleri arasında yayınlanan pek çok önemli dizide kısa ya da uzun roller ile yer almış ve dikkat çeken oyuncular arasına girmiştir.

Tolga Sarıtaş Kimdir?

Güneşin Kızları dizisinde Ali karakterini canlandıran Tolga Sarıtaş 1 Ocak 1991, İstanbul doğumludur. Halil Akkant Lisesinden mezun oldu. Lise öğrenimini tamamladıktan sonra oyunculuğa yönelen Tolga Sarıtaş, Esenyurt Belediye Tiyatrosu ve Tiyatro Zeytindalında tiyatro sahnelerinde yer aldı. Yalnızca oyunculuğa ilgi duymayan amatör müzik gruplarında da yer alan oyuncu, baterist ve gitarist olarak sahnelerde yer almıştır.

2009 tarihinde Bahtı Kara isimli dizide yer alan ve sonrasında Kaledeki Yalnızlık, Sen de Gitme, Arka Sokaklar, Öyle Bir Geçer Zaman ki gibi yapımlara dahil olan Sarıtaş, 20 Dakika dizisinde yer aldıktan sonra asıl çıkışını Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Şehzade Cihangir karakteri ile yapmış ve Benim Adım Gültepe ile Güneşin Kızları gibi yapımlarda oynamıştır.

Tolga Sarıtaş;1991 doğumludur,79 Kilo ve 1.80 boyundadır.

Tolga Sarıtaş Foto Galeri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.